Aracınıza Vereceğimiz Hizmet İle Düzen, Görsellik ve Profesyonellik Katalım

Şirketimiz, Türkiye’nin sağlıklı ve hızlı gelişimini güçlü bir şekilde destekleyen eşitlik, karşılıklı yarar ve kazan-kazan temelinde yerli ve yabancı işletmelerle kapsamlı alışverişler ve dostane işbirliği gerçekleştirmiştir. Müşterilerin herhangi bir talebi, spesifikasyonu ve standardı olarak üretebiliriz. Firmamız uzun süredir sözleşmeye sadık kalarak verdiği sözü tutmuş, müşterilerinin desteği ve güveni ile çelik sektöründe iyi bir itibar kazanmıştır. Ürün kalitesini sağlamak için tüm üretim süreçleri uluslararası standartlara uygundur.

Genel dağıtım planına ve profesyonel yönetim politikasına göre, şirket şu anda ağırlıklı olarak çelik ürünleri üzerine uluslararası ve yerel ticari faaliyetlerde bulunuyor. Esas olarak paslanmaz çelik levhalar, paslanmaz çelik rulolar, paslanmaz çelik borular, paslanmaz çelik çubuklar, galvanizli rulolar, galvanizli levhalar, renk kaplı rulolar, alüminyum rulolar, alüminyum levhalar, karbon çelik levhalar ve diğer çelik ürünlerin ihracatı ile uğraşmaktadır.

Türkiye’nin yüksek kaliteli çeliğini dünyaya getirmeye çalışıyoruz. Türkiye çelik endüstrisinin sağlıklı, hızlı ve uyumlu gelişimine yardımcı olmak için Detay Endüstri, her zaman olduğu gibi dürüst ve pragmatik olacak, ulusal markaları sürdürecek, pekiştirecek ve tanıtacak ve yurt içi için yüksek kaliteli ürünler ve birinci sınıf hizmetler sunacaktır.

Yüksek hassasiyetli şleme ekipmanlarının benimsenmesi, kalite garantili makine üretiminin temelini oluşturmaktadır. Deneyimli mühendislerden oluşan bir ekip, makine üretimi ve denetimi için yetenekli teknisyenler ile çalışmaktadır. Detay Endüstri, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda yüksek itibara sahiptir.

Hevesli ve deneyimli mühendislerimiz ile yerli ve yabancı müşterilerimizi memnun edeceğiz.

Detay Endüstri’den yararlandığınızda size satış sonrası hizmet, kalite ve uygun fiyat sağlanacaktır.

Entegrasyon döneminde daima refah ve gelişme içinde olmanızı dileriz.

Faaliyet alanlarımız:

Hafif ve Orta Hizmet Raf Uygulamaları

Hafif ve orta hizmet raf sistemleri ile çok ağır olmayan ve çok yer kaplamayan ürünleri depolamak için ideal raf sistemidir. Kolayca ayarlanabilen göz aralıkları sayesinde her türlü saklama alanına uyum sağlayabilir. Bu sistemde sağlam ve sert bir malzeme kullanılmaktadır. Ürünlerimiz çelikten üretilmektedir. Özellikle otomotiv, toptancılar, süpermarketler, elektronik, yedek parça üretici ve satıcıları, yapı malzemeleri ve lojistik firmaları tarafından tercih edilen hafif ve orta hizmet raf sistemleri kolaylıkla yeniden düzenlenebilir ve genişletilebilir.

Araç içi kabin donanımları

Ambulans veya endüstriyel araçlar için tasarlanan kabinler.

Malzeme ve takım dolapları

Hastane ve okullar için.

Çekmeceli kalıp rafı

Endüstriyel şirketler için.

Malzeme ve takım dolapları

Okul, hastane ve fabrikalar için.

Çalışma tezgahları

Endüstriyel çalışma alanları için.

Çalışma tezgahlarımız, ergonomik yüksekliği ayarlanabilir, kimyasallara dayanıklı, bilye transfer yüzeyi, bilgisayar istasyonları, laminer akış istasyonları ve daha fazlasını içeren çeşitli stillerde gelir. Müşterilerimize benzersiz kalitede çalışma tezgahları tedarik etmek hedefimizdir. Bu öğeler, sizin için düşünülerek tasarlanmıştır; bu, üretkenliğinizin çözümlerimizden olumlu şekilde etkilenmesinin garanti edildiği anlamına gelir.

Detay Endüstri