Araç İçi Donanımları ile Atölyenizi Aracınıza Taşıyoruz

Detay Endüstri’nin kurum kültürü ve uluslararası kalite anlayışı çerçevesinde, müşteri beklentilerinin ötesinde değer yaratarak ürün ve hizmetler sunmakta, dürüstlüğe ve satış sonrası memnuniyete büyük önem vermektedir. Detay Endüstri dış pazarlara açık olup, araç üstü ekipman üretiminde uluslararası lider kuruluş olma misyonunu koşulsuz ve koşulsuz bir vizyon olarak benimsemektedir. Müşteri odaklı yaklaşımı ile Türkiye’de ve dünyada “lider şirket” konumuna ulaşmayı kendisine ana hedef olarak belirlemiştir.

Üstün mühendislik bilgisine sahip uzman kadrosu ile sektörün ihtiyaçlarını analiz ederek ve ileri teknolojinin sunduğu fırsatları öncü ve yenilikçi yaklaşım doğrultusunda üretim süreçlerine en üst düzeyde aktararak ürün yelpazesini genişletmeyi hedeflemektedir, ve ihracat yaptığı ülkelerde olduğu kadar iç pazardaki konumunu da güçlendirmektir.

Kademe, güçlü Ar-Ge departmanı ile her siparişin yeni bir tasarım gerektirdiği sektörde farklı marka ve tipteki araçlara ekipman tasarlama ve üretme imkanı sunuyor.

İmalat ve satış sonrası hizmet desteği ile sektörde lider konumda olan Kademe, ISO 9001 kalite standartlarında ürettiği ürünlere CE belgesi alarak kaliteden ödün vermeden üretimini gerçekleştirmektedir.

İYİ DONANIMLI BİR ATÖLYE İÇİN

Geniş ürün yelpazemiz, operasyonunuz için atölye ekipmanı ve sarf malzemeleri açısından ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Özellikle bu, çalışma masaları ve atölye dolapları, hijyen ürünleri ve atölyeyi organize etmek için kullanılan eşyalar gibi birçok pratik yardımı içerir.

Atölye Ekipmanları

Bir atölye iyi organize edilmiş, düzenli ve güvenli olmalıdır: Dolaplar, merdivenler, çalışma masaları ve düzenleme ekipmanları çeşitlerimizle iyi bakılırsınız. Atölyeniz için eksiksiz ekipman: kaynak ekipmanı, tezgah matkapları, güç jeneratörleri ve çok daha fazlasının yanı sıra yağları, gresleri, yakıtları ve kimyasal ürünleri yönetmek için her şey Detay Endüstri ile artık çok rahat!

Her şeyi tek bir kaynaktan sunuyoruz

Mobil bir atölyeye ihtiyaç duyan herkese işlevsellik, verimlilik ve güvenlik açısından en uygun koşulları sunmak için geliştirilmiştir. Modüler sistem, yüksek kaliteli makineler, aletler ve tüketim malları sektöründeki diğer tüm malzemeler dahil olmak üzere, kendi kişisel araç donanımınızın konfigürasyonunu sunar.

Alüminyum, çelik ve plastikten yapılan üretim sayesinde, yüksek stabilite ile birlikte düşük ağırlık ile hafif bir araç ekipmanından yararlanırsınız.

Avantajlarınız:

Mallarınızın güvenli, yasalara uygun yüklenmesi

Araç alanı %100 verimli kullanılır

Maksimum stabilite ile birlikte en düşük ağırlık

Esnek kullanım için modüler sistem

Profesyonel planlama ve garantiden tek bir kaynaktan eksiksiz bir teklife kadar en iyi hizmet

Detay Endüstri, en iyi araç içi ekipman markalarından bazılarını sunmaktan mutluluk duyar. Montaj ve yerleştirme işlemlerinden mobil yazıcılara, kablosuz ağ iletişimi ve ötesine kadar her şey, Detay Endüstri araç içi ekipman satın alımınız için tek adresinizdir. Detay Endüstri, sağlam teknolojiniz için en yüksek kalitede araç montajı ve yerleştirme hizmeti sunmaya çalışır. İhtiyacınız olan montaj ekipmanını bulamıyorsanız, aracınız için hangi çözümün doğru olduğundan emin değilseniz veya sadece montaj ve yerleştirme montajı veya montajı hakkında genel sorularınız varsa, lütfen bizi arayın! Bir araca dizüstü bilgisayar veya tablet monte etmek karmaşık bir süreç gibi görünebilir, temsilcilerimiz cihazınızı en iyi ve en verimli şekilde monte etmek için her adımda sizinle birlikte çalışacaktır. Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

Detay Endüstri